WoWRehberi 3 Yaşında!

Zaman nasıl bu kadar hızlı geçti anlamak oldukça güç. Uçuyor desek abartmış olmayız. WoWRehberi.com’u ilk kurduğumuzda Mists of Pandaria oynanıyordu. Onun üzerine Warlords of Draenor çıktı ve kısa bir süre sonra ise yeni eklenti paketi World of Warcraft Legion bizlerle olacak.

Bu güne kadar sitemizde birçok rehber ve haber paylaştık. Özellikle yeni başlayanlar için paylaştığımız rehberlerden bir çok olumlu geri dönüş aldık ve bu bizi oldukça memnun etti. Toplamda paylaştığımız yazı sayısı ise 250’den fazla. 2 yıl kadar önce açtığımız forum sayfamızda ise 1440 kullanıcı toplamda 2400’den fazla mesaj gönderdi.

Blog sayfamız ne yazık ki eskisi kadar aktif değil. (Bunun sebebini bir başka yazımda uzun uzun anlatacağım.) Bir süredir sadece gelen yorumları cevaplıyoruz. Forum sayfamızda ise konu açıp soru soran herkese elimizden geldiğince yardım etmeye devam ediyoruz. Blog sayfamızı Legion eklenti paketiyle birlikte muhtemelen tekrar eskisi gibi aktif hale getireceğiz.

Önceki yıllarda çekilişler yapmıştık. Bu sene ne yazık ki şu an için bir çekilişimiz yok. Fakat ilerleyen zamanlarda özellikle Legion eklenti paketinin çıkışıyla birlikte birkaç çekiliş yapmayı planlıyoruz.

Bu güne kadar bizleri takip ettiğiniz teşekkür ederiz. Raidiniz lootlu olsun. Keyifli Oyunlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir