Yeni World Boss Na’zak the Fiend Artık Oyunda

Merhaba WoWRehberi takipçileri, bildiğiniz gibi bir süredir blog sayfamızda yeni rehber veya haber yayınlamıyorduk. İşler güçler derken oyuna ve siteye ne yazık ki yeteri kadar vakit ayıramadığımız için böyle bir durum ortaya çıktı.

Her ne kadar forum sayfamız aktif olsa da bir süredir blog sayfamızda paylaşım yapamamıştık. Fakat artık sitemizi yeniden hareketlendirme zamanı geldi ve bunun için elimizden geldiğince oyunla ilgili yeni haberleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Blog sayfamızdaki paylaşımlarımız genellikle oyunla ilgili haber içerikleri ve daha nadir bir şekilde oyun için World of Warcraft Rehberleri yada Warcraft Hikayesi ile ilgili olacak. Çünkü hikaye çevirileri ve uzun rehberler hazırlamak için oldukça fazla vakit ve emek harcamamız gerekiyor. Fakat oyunla ilgili güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bu haberimizde oyuna eklenecek yeni World Boss Na’zak the Fiend’den bahsedeceğiz. Çarşamba sabahı yapılacak olan sunucu resetinden sonra bu World Boss, Avrupa ve Amerika sunucuları için aktif olacak.

nazak-the-fiend

Bu yeni World Boss, Na’zak the Fiend,  Suramar’daki Falanaar Tünellerinde olacak. Na’zak the Fiend Legion’daki 11 World Bosstan bir tanesi. Na’zak the Fiend’den düşen eşyalar ise 860 item levelli;

 

Ayrıca yeni bir World Quest ve Achievement’de Na’zak the Fiend ile birlikte oyuna eklendi. Keyifli Oyunlar Dileriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir